"Meie EMME" personaliseeritud pilt

Olukord: Uus

Saadaval

Rohkem infot

Personaliseeri

Kommentaarid

Otsite ideaalset kingitust emadepäevaks? Midagi, mis tuleks südamest, millest jääks mälestus ning mis näitaks, kui kallis Teie emme teile on? Siis ei olegi vaja kaugemalt otsida. Oleme kindlad, et Teie emme hindaks sellist personaliseeritud "Meie Emme" pilti väga.

See kingitus annab Teile harukordse võimaluse jäädvustada kõik see, mis Teie emme puhul on eriline, naljakas, armas, ühesõnaga kõik see, mida Te tema puhul kõige rohkem armastate. Ja tulemusena valmib ilus raamitud pilt, mis on kunstiteos omaette. Sobib ideaalselt emadepäevakingituseks. Hoiatame, et võib tuua pisara silma (südamega tehtud kingituste puhul kipub seda juhtuma), seega varuge taskurätik käepärast.

Pildi saate personaliseerida enda soovide kohaselt. Pealkirja alla saate valida 5-15 mõtet/omadust/lauset, mille me kujundame selliseks pildiks nagu on tootepildil näha. Kõik ütlused on eraldatud väikeste südametega ning teksti lõpetab südamemotiiv.

Lisaks, on tootel palju erinevaid värvi kombinatsioone. Te saate valida 12 erineva taustavärvi vahel. Et oleks lihtsam otsustada, on värvinäidised toodud ühe tootepildina. Lisaks saate valida 3 erineva pildiraami tooni vahel: must, valge, hele tamm, seega leiate kindlasti kombinatsiooni, mis Teie koju kõige rohkem sobib.

Tootepildil on Olive Green taustaga pilt, mis on heleda tamme raamis. Näidiskujundused on tehtud värvidega Deep Purple, Elephant Grey, Velvety Red. Palun arvestage, et kuna arvutimonitorid kuvavad värve teisiti, siis võib väljaprinditud pildi toon veidi erineda. 

Postitamine on Eesti siseselt tasuta!

Veidike õigekirjast: Palun kontrollige, et teksti ei jääks kirja-, ega tähevigu! Me muidugi anname endast parima, et kontrollida, et ei jääks vigu sisse, kuid me ei saa seda garanteerida. Seega palun lugege oma tekst hoolikalt läbi.

Toote mõõdud: Pilt A4, raam 21x30 cm.

Pärast personaliseerimise lisamist ärge unustage toodet lisamast oma ostukorvi.

Tekst

* nõutud väljad

No customer comments for the moment.

Kirjutage oma ülevaade

24,50 €