Kujunda ise põll

Olukord: Uus

Saadaval

Rohkem infot

Personaliseeri

Kommentaarid

Minuminu.ee veebipoes on nüüd tore võimalus kujundada enda soovitud tekstiga põll. Spetsiaalse kujundusprogrammiga saate proovida ja katsetada erinevaid võimalusi ning valida just selline tekst, kirjastiil ja teksti suurus nagu Teile meeldib ning näha lõpptulemust põllel just nii nagu see meil valmib. Kujunduse lisamine on lihtne, siin on lühike õpetus:

1. Kõigepealt põlle värv. Meie põlled on reguleeritava kaelapaelaga, seega sobivad erineva pikusega inimestele. 

2. Seejärel klõpsa all paremal "Disaini toode siin" , nupu leiate tootekirjelduse lõpust, kohe Ostukorvi nupu all: 


3. Teksti lisamiseks sisesta lahtrisse soovitud tekst, vali rippmenüüst sobiv font ning värv ja vajuta "Pane tekst tootele". Teksti suurust ja asukohta saad muuta kasutades teksti äärtes olevaid nupukesi. Kui soovid mitu rida teksti, siis sisesta iga rida eraldi,

4. Kui oled lõpptulemusega rahul, siis klõpsa "Näita hinda ja pane ostukorvi". Siit näed kujunduse hinda ning saad lisada selle ostukorvi.

5. Valikuga "Lae alla" saad salvestada kujunduse ka endale pildifailina.

6. Kui kujundus on ostukorvis, siis vormista tellimus tavapärases korras. Ostukorvis näed samuti oma kujundatud põlle ning kujunduse maksumust. 

Meie saame koos tellimusega info nii kujunduse visiooni kohta, kui ka  teksti info. Selle info abil saame kujundada põlle just Teie soovidele vastavalt.

Toredat kujundamist!

Pärast personaliseerimise lisamist ärge unustage toodet lisamast oma ostukorvi.

* nõutud väljad

No customer comments for the moment.

Kirjutage oma ülevaade

18,00 €