Miks? Milleks? Mida?
28 Jan

Miks? Milleks? Mida?

Mõte Minuminu.ee-st tekkis juba ammu. Liiga tihti olen leidnud end olukorrast, kus on vaja kiiresti välja mõelda kingitus mõnele kallile inimesele ja see ei ole üldse lihtne.  Sest tegelikult sa tahaksid teha toredat kingitust. Ei taha kinkida niisama mingit asja, mis sa juba tead ette, et jääb kuskile tolmu koguma. Ja praktiliste asjade kinkimine on ka keeruline, sest tihtipeale on inimesel kõik olemas. Ja raha on nagu ka ei tahaks kinkida, sest see ei ole üldse eriline. Ja pildiga hiiremati või pusle tellimise ajad on ka juba möödas. Ehk siis kokkuvõttes, tahaks leida kingi, mis oleks armas ja tore ja just temale mõeldud ja see on uskumatult keeruline. Ja mida kallim inimene, seda keerulisem see kingi leidmine on. Tihti juhtus ka seda, et niisama internetis või kuskil poes ringi vaadates leidsid mõne eseme, mille kohta mõtlesid, et see on ideaalne kingitus emale/isale/sõbrale, et ma hoian selle kindlasti meeles ja siis kui see ema/isa/sõbra tähtpäev on lähedal, on kõik peast pühitud ja alustad otsinguid otsast peale. 

Ja nii see mõte tekkiski.
Otsida kokku kõik need ideaalsed kingiideed, mis on just sellised erilised ja ja armsad, tihtipeale personaliseeritud või muul viisil kingi saaja jaoks eriliseks tehtud. Teinekord ka natuke naljakad või väikse kiiksuga. Aga mis peamine, südamest tulnud ja südamega tehtud.
Ja neid ideid on palju. Ja õnneks mitte ainult meil, vaid ka paljudel teistel inimestel, kes läbi erinevate kanalite oma tooteid pakuvad. Ja meie eesmärk on kõik sellised südamega tehtud kingitused koguda siiaMinuMinu.ee leheküljele, et kingi otsimine oleks lihtsamast lihtsam.
 
Kindlasti lubame seda, et siia leheküljele satuvad ainult kõige toredamad ideed. Me valime ja kaalume iga koostööpartnerit väga hoolikalt, et tagada täiesti unikaalne ja kvaliteente kaubavalik.
 
Ja lubame ka seda, et postitame täiesti tasuta. Nüüd ja alati.
 
Lisaks leiab meie lehelt ka soodsaid beebi- ja lasteriideid. Tegemist on tuntud Euroopa brändidega: World of Kids (Norra), Jacky (Saksamaa), Wiplala (Belgia). Kvaliteetseid ja soodsaid lasteriideid on alati vaja. Lasteriiete poode on internetis küll palju, kuid enamus on spetsialiseerunud laojääkide või karakterriietuse müügile. Meie suunitlus on teine. Pakume tuntud Euroopa brändide riideid, mis on ilusad, kvaliteetsed ja mis peamine, soodsad.
 
Järgmisel korral räägime veidi täpsemalt meie õmblussoojadesest valgetest bodydest, mis on niiniii ilusad ja ideaalsed meie lõbusate piltidega. Nii, et tulge varsti piiluma. Ja liituge kindlasti meie Facebooki sõpradega, sest siis jõuavad kõik uudised kiiresti teieni!
 
Südamega tehtud 
MinuMinu.ee